7.Sezon 5.Bölüm’de Littlefinger, gizlice Üstat Wolkan ile görüşmüş ve ondan bir mektubu bulmasını istemişti. Kendisinin de ifadesiyle uzun bir çalışmadan sonra Üstat Wolkan mektubu Littlefinger’a getirmeyi başardı. Littlefinger’dan şüphelenen ve her fırsatta kendisini takip eden Arya, Littlefinger’ı bu sefer de takip etti ve mektuba ulaşabildi. Mektupta aynen şunlar yazmaktaydı;
Robb, bunları sana tüm içtenliğimle yazıyorum. İyi kralımız Robert domuz avlarken aldığı bir yara yüzünden öldü. Babam ihanetle suçlanıyor. Sevgili Joffrey’e karşı Robert’ın kardeşleriyle işbirliği yaptı ve tahtı çalmaya çalıştı. Lannisterlar bana çok iyi davranıyorlar ve her türlü rahatlığı sağlıyorlar. Sana yalvarıyorum: Kral Toprakları’na gel, Kral Joffrey’e bağlılığını ilan et ve Lannister ve Stark haneleri arasındaki çatışmayı önle.

Evet, Kralların Çarpışması sırasında Sansa’nın Robb’a yazdığı mektuptu bu. Littlefinger’ın bu mektubu ortaya çıkararak yüksek ihtimal Sansa ve Arya arasında ki ihtilafı körüklemeye çalışması kesin. Bu gidişata bakılırsa sonraki bölümlerde Kışyarı’nda işler gittikçe karışacak.