Narcos’tan Heyecanla Beklenen 3. Sezonun İncelemesi

Ah, Pablo olmadan nasıl bir Narcos olacak endişesi ile baktığımız dizimizin yeni sezonuna bir de farklı bir gözden bakalım. Öncellikle fragmanlardan görüldüğü üzere, artık eşine verdiği sözünü tuttuğunu düşündüğümüz Murphy yeni sezonda aramızdan ayrılıyor. Pena hayranları için güzel bir sezon olacak ama Pablo ve Murphy’cilerin yeni sezona ön yargılı yaklaşacağı kesin.

Cali karteli, Medellin kartellerinin çökmesiyle karga leşine konar gibi tüm uyuşturucu ticaretine el atıyor. Tabi Amerikalıların bu durum karşısında net düşüncesi var. Pablo’nun ünü sayesinde gölgede kalan Cali kartelleri artık gölgeden çıkıp sahaya geliyor. Pena’nın aralıksız görüntüleri bizi heyecenlandırsa da, bu sezonun eski sezonların tadını vermeyeceğini düşünüyorum. Pablo’nun o havası ve hataları bile dizinin ilerleyişini kusursuz yapmaya yetiyordu. Tabi bu sezon bir süpriz daha var;

Evet, yanlış görmediniz. Nusret Gökçe bir bölümlük konuk oyuncu olarak Narcos kadrosuna dahil oldu. Ten rengi olsun, kişiliği olsun kendisinin bu diziye uyacağı kesin.

Yeni fragmandan başka bir detayda DEA altında çalışan yeni bir Amerikalının Pena’nın yanına gelmiş olması. Fragmanda geçen detayda bu çok açık duruyor, sarı düz saçlı bir adam polislerle operasyon yaparken görülüyor, yüksek ihtimal kendisi Pena’nın yeni iş ortağı.

Ön yargılarla  ve fragmanlarının heyecan saçtığı Narcos 3.Sezon 1 Eylül 2017’de başlayacak.

Bunlara göz atmadan geçmeyin:

İlgili Yazılar