Thor’dan Cadılar Bayramı Mesajı: “Happy Hella-ween!”

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren Thor serisi, üçüncü filmi olan Ragnarok ile geri dönmüştü. Bugünün de Cadılar Bayramı olmasının üzerine Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth, Ölüm Tanrıçası Hela’yı canlandıran Cate Blanchett‘e mutlu bayramlar dilediği bu video Marvel Entertainment tarafından Youtube’da yayınlandı. Gayet de eğlenceli bir çalışma olmuş.

Ben lafı fazla uzatmayayım, işte videomuz:

Telif hakları gibi sıkıntılardan dolayı altyazı çabasına girişmedik ne yazık ki. O yüzden konuşmayı buradan özetleyeyim istedim.

İlk başta Thor karakteriyle tanıdığımız Chris, Hulk karakteriyle tanıdığımız Mark’a Cate’i (Hela) aradığını söylüyor. Ardından Cate telefonu açıyor ve Chris, Cate’in cadılar bayramını kutluyor. “Çünkü bugün Cadılar Bayramı ve sen de bir filmde Hela karakterini canlandırıyorsun,” şeklinde sözler diziyor. Cate ise kim olduğunu soruyor. Chris de, ben Chris, diye cevap verdikten sonra Cate, üzgünüm, yanlış numarayı aradınız, şeklinde konuşup telefonu kapatıyor. Cate son olarak da “ürperticiii” diyor. Chris de telefonun suratına kapatılmasının üzerine Mark’a “kesinlikle kim olduğumu biliyor,” diyor.

Son olarak Cadılar Bayramınız kutlu olsun! diyerek yazıyı noktalayalım.

Mehmet Özgül
Mehmet Özgülhttps://ozanlarinoykuleri.com
ozanların öyküleri kurucusu. you better stop running, 'cause you know that i'm coming.

Bunlara göz atmadan geçmeyin:

İlgili Yazılar